ПРАВИЛА І ЗАЯВКА ДЛЯ РЕЖИСЕРІВ І АКТОРІВ

на сценічне втілення п'єс на фестивалі в будь-якому місті України

Шановні режисери і актори!

 

Ми вам щиро вдячні за ваш професіоналізм, що виражається у прагненні до розвитку театрального мистецтва. Завдяки вашій участі у наших фестивалях, театральне коло відкрило багато цікавих авторів і вже усвідомило, що якісна сучасна драматургія існує.

Але найголовнішим нашим завданням є відродження культури спілкування режисерів із драматургами, виховання поваги до авторів. Тому цілком доречним буде виконання простих правил підчас постановки сценічних читань за обраними вами творами:

 

 ПРАВИЛА ЧИТАНЬ

ЗАЯВКА

 

 ЗАГАЛЬНІ ПРАВИЛА

За п'єсами, відібраними у фінал фестивалів "АМПЛУА" і «ГаШоТю́», здійснюються сценічні втілення професійними режисерами і студентами профільних спеціальностей. Це може бути режисерська читка, ескізна вистава або готова Прем'єра.

Питання організації та фінансування приїзду і перебування в місті проведення Фестивалю учасники вирішують самостійно.

Просимо зауважити, що оприлюднення текстів у будь-який спосіб за межами Фестивалю має відбуватися за згодою авторів.

РЕЖИСЕРАМ: у відповідь на вашу заявку вам будуть відправлені для вибору тексти п'єс учасників Фестивалю.

Кількість п'єс для постановки одним режисером не обмежується.

П'єса реєструється за тим режисером, який ПЕРШИМ повідомив про свій вибір і отримав відповідне підтвердження Оргкомітету Фестивалю.

АКТОРАМ: ваші дані передаються професійним режисерам, які будуть робити на фестивалях постановки за п'єсами авторів-фіналістів.

У разі відбору Вашої кандидатури, режисери з вами зв'яжуться і запросять на репетиції.

Реєстрація АКТОРІВ проводиться для постановок у м. Київ.

ТЕАТРАМ: Оргкомітет запрошує авторів до Вашого театру для перегляду постановки за його п'єсою і творчої зустрічі. Про Ваш театр пишуть у всіх программках Фестивалю, у статтях про фестиваль і запрошуються мас-медіа для висвітлення подій Фестивалю у Вашому театрі.

Міжнародний Фестиваль драматургії та витончених мистецтв "АМПЛУА":

1. Відбір п'єс у фінал Фестивалю "АМПЛУА" проводиться з LONG LIST професійними режисерами, що зареєструвалися на участь у Фестивалі (заявка - вище).

2. Сценічне втілення може відбуватися У БУДЬ-ЯКОМУ МІСТІ і будь-якому театрі України. П'єси можуть бути представлені як в театрах, де служать режисери, які відібрали п'єси, так і на майданчиках партнерів Фестивалю.

 

Міжнародний Фестиваль комедійного мистецтва «ГаШоТю́»:

1. Відбір п'єс у фінал Фестивалю «ГаШоТю́» проводиться авторитетним Журі Фестивалю.

2. Сценічні втілення відбуваються в м. Київ та інших містах України, де є партнери Фестивалю. П'єси можуть бути представлені як в театрах, де служать режисери, які відібрали п'єси, так і на майданчиках партнерів Фестивалю.  

 

Слідкуйте за анонсами Фестивалів тут:

https://www.facebook.com/atamplua/

 

 --

Бажаємо задоволення від усього, що робите :)