КНИГОДАР

Бібліотеки Баришівського району отримали поповнення від столичних читачів. 31 жовтня 2016 р. відбулася урочиста передача близько 300 примірників книжок та літературних журналів до бібліотечного фонду Відділу культури Биришівської райдержадміністрації в рамках соціального проекту “КНИГОДАР”, що відбувся за ініціативи Академії творчості “АМПЛУА” у партнерстві з Київським театром-студією “МІСТ” і за підтримки Києво-Могилянського театрального центру “Пасіка”.

Все літо організатори проекту збирали книжки з власних колекцій киян, що прагнуть допомогти сільським мешканцям підвищити рівень культури й освідченості. Адже в селах, де немає Інтернету, бібліотеки — єдине місце, де можна займатися самоосвітою.

 Подаровані книжки обов'язково знайдуть свого читача, - запевняє Креативний директор Академії творчості “АМПЛУА” Тетяна Щастіна, - адже серед них дуже багато пригод і фантастики, є класична література, дуже гарні дитячі книжки, підручники, словники, а також книги, видані у США та Європі”.

 Завдяки Проекту “Книгодар” поповняться полиці бібліотек різних її розділів. Це психологія, езотерика, IT-технології, художня і дитяча література та інші. Організатори проекту запевняють, в разі отримання заявок від інших районів Київської області вони готові зібрати та подарувати книжки ще багатьом сільським бібліотекам. Адже перший крок в цьому напрямку вже зроблено успішно.