23 мая 2015 г.

г. Запорожье

Поранені бійці Запорізького шпиталю відвідали Фестиваль комедійного мистецтва «ГаШоТю»

 

 

 

 

В суботу 23 травня 2015 р. Запорізький обласний краєзнавчий музей гостинно приймав у своїх стінах українських бійців,  поранених в зоні АТО.  Спеціально для них, за ініціативою Академії творчості «АМПЛУА», разом із її запорізьким партнером – Краєзнавчим музеєм – було підготовлено розважальну програму в рамках Першого Фестивалю комедійного мистецтва «ГаШоТю». Спочатку один з найкращих екскурсоводів Музею провів дві цікавих екскурсії: «Запорізький край у далекому минулому» та «Історія Запорізького  козацтва».  Після цього у кінозалі Музею незвичайні гості дивилися найкумедніші фотороботи та короткометражні комедії від українських митців.

Відважні воїни, що пережили усі страхіття війни, захищаючи свою Батьківщину, щиро сміялися над героями представлених фоторобіт та короткометражних комедій. Сповнені позитивом, вони  відчули підтримку творчої молоді всієї України, адже комедійний матеріал збирався для них авторитетним журі Фестивалю комедійного мистецтва «ГаШоТю» з усіх куточків нашої країни.

«Такі заходи, звичайно, дуже потрібні нашим солдатам. Це їх розслабляє, відволікає від думок про те, що вони бачили на війні, від лікарняної кроваті у шпиталі, - запевняє Заступник командира Запорізького шпиталю – Олександр Тяпкін, - я завжди кажу, що мистецтво – це краще, ніж пігулки. Тому ми чекаємо на нові запрошення Академії творчості «АМПЛУА» і Краєзнавчого музею».

Та довго чекати й не доведеться. Починаючи вже з наступного тижня, у Запорізькому обласному краєзнавчому музеї діятиме спеціальна програма для постійної підтримки духу українських військових, постраждалих в зоні АТО, розроблена спільно Музеєм та Академією творчості «АМПЛУА».